Hakkımızda

TYREX Mutfak; sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile çok sayıda büyük projeye imza atarak, Mutfak ve Banyo tezgahı imalatının yanında özel tasarımlar, dekorasyon ürünleri imalatını 1.000 m2 lik kapalı alanında ve E5 üzerinde ulaşımı kolay bir lokasyonda gerçekleştirmektedir.

TYREX Mutfak ve Banyo tezgahlarında , aksesuarlar ve dekoratif aydınlatmalı panellerde, dış cephe ve yer kaplama malzemeleri olarak kullanılması için farklı şekilde üretilebilen doğal mineraller ve akriliğin birleşmesiyle elde edilen çok özel bir üründür.

Akrilik Mutfak Tezgahları ile ek yerleri belli olmaksızın hijyenik mekanlar yaratabilirsiniz. Gözeneksiz yapısıyla ek yerinde bakteri oluşumuna izin vermez, leke tutmaz ve kolay temizlenebilir. Tyrex renk ve dokusuyla, kullanım kolaylığı ve şıklığıyla mekanlara değer katar. Mutfaklar için üretilen Tyrex her tipte mutfak tasarımına uygun çözümler sunarak, dayanıklı ve çok şık mutfak tezgahları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Su tutmayan yapısı, leke ve iz barındırmayı engelleyen malzemesi, çizilmemesi ve darbelere karşı dirençli olması nedeniyle tercih edilen Akrilik tezgah modelleri, en yeni tasarım trendlerini takip eden ekiplerimizce üretilmektedir. Yıllarca kullanabileceğiniz kalitede olan Akrilik tezgah modelleri, mekanlarınıza özel olarak tasarlanmaktadır. Akrilik tezgah fiyatları da her proje için özel olarak belirlenmektedir. Bütçeniz için en uygun fiyat teklifini yaptığımız Akrilik tezgah tasarımı projelerinde üretimden montaja kadar aktif olarak yer almaktayız. Akrilik tezgah modelleri için İstanbul genelinde yer alan Akrilik tezgah satış ekiplerimizle hizmet vererek kusursuz işçilik sunmaktayız. Akrilik tezgah fiyatları ve modelleri ile tezgah montajı uygulamaları için bizi arayabilirsiniz. 

Tyrex Solid Surface markası adı altında üretmekte olduğumuz bütün ürünlerimize 10 yıl garanti vermekteyiz.

  • ÜCRETSİZ KEŞİF
    Mekanlarınıza uygun tezgah tasarım projelerinin belirlenmesi için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.
  • 10 YIL GARANTİ
    Müşteri haklarını önemseyen firma politikamızla tüm yüzey malzemeleri ile yapılan tezgahlarda imalat ve montaj hatalarına karşı garanti güvencesi sunmaktayız.
  • EN İYİ FİYAT
    Sertifikalı ürünlerimizde kaliteli ürün performansı sağlayan üretim politikalarımız ve hizmet için sektörün montaj dahil en iyi ve en uygun fiyat garantisi.