Akrilik Mutfak Tezgahları

Akrilik Mutfak Tezgahları ile ek yerleri belli olmaksızın hijyenik mekanlar yaratabilirsiniz. Gözeneksiz yapısıyla (Akrilik tezgah) ek yerinde bakteri oluşumuna izin vermez, leke tutmaz ve kolay temizlenebilir. Tyrex renk ve dokusuyla, kullanım kolaylığı ve şıklığıyla mekanlara değer katar. Mutfaklar için üretilen Tyrex her tipte mutfak tasarımına uygun çözümler sunarak, dayanıklı ve çok şık mutfak tezgahları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Akrilik Solid Surface masif tezgahlar, doğal mineraller ve akriliğin özel bir yöntem ile birleştirilerek ve döküm tekniği ile üretilen %100 akrilik esaslı bir yüzey kaplama malzemesidir.

Akrilik Mutfak (Akrilik Tezgah) tezgahlarının kullanım ve montaj kolaylığı bakımıyla, ek yerleri belli olmadan hijyenik olarak uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerdir.

Hizmet vermekte olduğumuz ana ürün grupları: mutfak, mutfak modelleri, mutfak dekorasyonu, mutfak tezgah modelleri, mutfak tezgahı, akrilik, akrilik tezgah, akrilik mutfak, akrilik mutfak tezgahı, akrilik lavabo, banyo, banyo dekorasyon, evyeli mutfak tezgahı, mutfak tezgahı lavabosu, akrilik lavabo, akrilik masa, akrilik mobilya, akrilik mermer, akrilik banyo tezgahı, akrilik tezgah renkleri, akrilik evye, akrilik kap, akrilik beyaz mutfak, akrilik tezgah modelleri…