Neden TyrexMutfak, Neden Akrilik?

Tyrex, doğal mineraller ve akriliğin birleşmesiyle elde edilen özel bir üründür.

Tyrex Mutfak, sınırsız renk seçeneklerinin yanı sıra , özel kombinasyonlu mermer ve onyx desenleriyle tasarımlarınızı rahatça kullanabileceğiniz bir kolaylık sağlamaktadır. Tyrex yardımıyla 3 boyutlu ürünler yapılabileceği gibi logolu ve desenli yüzeyler oluşturmak da mümkündür.

 • Zengin Renk Seçeneği
 • Ek Yerlerini Belli Etmez
 • Isı ile Şekillendirilebilir
 • Ahşap gibi İşlenebilir
 • Dayanıklı, Hijyeniktir

AKRİLİK TEZGAH

Akrilik Solid Surface masif malzemeler, günümüzde özellikle Mutfak Tezgahlarında ve Banyo Tezgahlarında, Teknelerde, Fast-food, Otel, Hastane ve Laboratuvar Tezgahlarında Alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekanlarında, kısacası hijyenik ve keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanabilen, en zor mimari detayları çağdaş çizgilere dönüştüren, estetik özelliği ve üstün performansı ile uygulamalarda sınırsız özgürlük
(TyrexMutfak) sağlayan ideal bir yüzey malzemesidir.

Üstelik, homojen ve esnek yapısı ve derz olmadan eklenmesi ile polyester, laminat ve doğal taşlara göre çok daha üstün, çok daha kullanışlıdır.

Solid akrilik (TyrexMutfak) masif malzemeleri benzeri ürünlerden farklı kılan en önemli özelliği ise, düz veya granit görünümlü, cıvıl cıvıl 60′ dan fazla renk ve doku seçeneğine sahip olmasıdır.

Masif ve gözeneksiz yüzeyi hijyenik olduğu için mikrop ve bakteri barındırmaz. Herhangi bir basit malzeme ile temizlenebilir , ek yerleri belli olmaz, (TyrexMutfak) rengi solmaz, yanmaz, ultraviole ışınlara dayanıklıdır. Limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir.

Hizmet vermekte olduğumuz ana ürün grupları: mutfak, mutfak modelleri, mutfak dekorasyonu, mutfak tezgah modelleri, mutfak tezgahı, akrilik, akrilik tezgah, akrilik mutfak, akrilik mutfak tezgahı, akrilik lavabo, banyo, banyo dekorasyon, evyeli mutfak tezgahı, mutfak tezgahı lavabosu, akrilik lavabo, akrilik masa, akrilik mobilya, akrilik mermer, akrilik banyo tezgahı, akrilik tezgah renkleri, akrilik evye, akrilik kap, akrilik beyaz mutfak, akrilik tezgah modelleri…

 • ÜCRETSİZ KEŞİF
  Mekanlarınıza uygun tezgah tasarım projelerinin belirlenmesi için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.
 • 10 YIL GARANTİ
  Müşteri haklarını önemseyen firma politikamızla tüm yüzey malzemeleri ile yapılan tezgahlarda imalat ve montaj hatalarına karşı garanti güvencesi sunmaktayız.
 • EN İYİ FİYAT
  Sertifikalı ürünlerimizde kaliteli ürün performansı sağlayan üretim politikalarımız ve hizmet için sektörün montaj dahil en iyi ve en uygun fiyat garantisi.