Neler Yapıyoruz?

Tyrex Mutfak; 20’nin üzerinde proje, 10.000’in üzerinde mutfak ve banyo tezgahı imalatı, özel tasarımlar ve dekorasyonlar inşa ediyoruz. Projelerimizden bazıları; Mutfak Tezgah Projeleri – Banyo Tezgah Projeleri – Otel & Restoran Projeleri – Dekorasyon Ürünleri…

Mutfak, Banyo ve ıslak zemin, evye ve lavabolar, genel mekanlar, masa, sepha, mobilya, özel tasarımlı ürünler ve aydınlatma aksesuarları üretimlerine devam ediyoruz.

TYREX Mutfak ve Banyo tezgahlarında , aksesuarlar ve dekoratif aydınlatmalı panellerde, dış cephe ve yer kaplama malzemeleri olarak kullanılması için farklı şekilde üretilebilen doğal mineraller ve akriliğin birleşmesiyle elde edilen çok özel bir üründür.

Akrilik Mutfak Tezgahları ile ek yerleri belli olmaksızın hijyenik mekanlar yaratabilirsiniz. Gözeneksiz yapısıyla (TyrexMutfak) ek yerinde bakteri oluşumuna izin vermez, leke tutmaz ve kolay temizlenebilir. Tyrex renk ve dokusuyla, kullanım kolaylığı ve şıklığıyla mekanlara değer katar. Mutfaklar için üretilen Tyrex her tipte mutfak tasarımına uygun çözümler sunarak, dayanıklı ve çok şık mutfak tezgahları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Akrilik Banyo Tezgahları ile zevklerinizi ve yaşam tarzınızı banyonuzda yansıtabilmeniz için banyo tezgahı, lavabo, duş teknesi, duvar, küvet, jakuzi etrafı kaplaması ve entegre raf çözümleri ile sizi karşılıyor. Gözeneksiz yapısıyla ek yerinde bakteri oluşumuna izin vermez, leke tutmaz ve kolay temizlenebilir. Beklentilerinizi karşılayarak, uygun çözümler sunar ve modern görüntüsü ile banyonuzda tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Hizmet vermekte olduğumuz ana ürün grupları: mutfak, mutfak modelleri, mutfak dekorasyonu, mutfak tezgah modelleri, mutfak tezgahı, akrilik, akrilik tezgah, akrilik mutfak, akrilik mutfak tezgahı, akrilik lavabo, banyo, banyo dekorasyon, evyeli mutfak tezgahı, mutfak tezgahı lavabosu, akrilik lavabo, akrilik masa, akrilik mobilya, akrilik mermer, akrilik banyo tezgahı, akrilik tezgah renkleri, akrilik evye, akrilik kap, akrilik beyaz mutfak, akrilik tezgah modelleri…

Üretmekte olduğumuz bütün ürünlerimize 10 yıl garanti veriyoruz.