Projelerimiz

TYREX Mutfak ve Banyo tezgahlarında , aksesuarlar ve dekoratif aydınlatmalı panellerde, dış cephe ve yer kaplama malzemeleri olarak kullanılması için farklı şekilde üretilebilen doğal mineraller ve akriliğin birleşmesiyle elde edilen çok özel bir üründür.

Su tutmayan yapısı, leke ve iz barındırmayı engelleyen malzemesi, çizilmemesi ve darbelere karşı dirençli olması nedeniyle tercih edilen Akrilik tezgah modelleri, en yeni tasarım trendlerini takip eden ekiplerimizce üretilmektedir. Yıllarca kullanabileceğiniz kalitede olan Akrilik tezgah modelleri, mekanlarınıza özel olarak tasarlanmaktadır. Akrilik tezgah fiyatları da her proje için özel olarak belirlenmektedir. Bütçeniz için en uygun fiyat teklifini yaptığımız Akrilik tezgah tasarımı projelerinde üretimden montaja kadar aktif olarak yer almaktayız. Akrilik tezgah modelleri için İstanbul genelinde yer alan Akrilik tezgah satış ekiplerimizle hizmet vererek kusursuz işçilik sunmaktayız. Akrilik tezgah fiyatları ve modelleri ile tezgah montajı uygulamaları için bizi arayabilirsiniz. Akrilik Projelerimiz aşağıdaki gibidir;

Akrilik Mutfak Projelerimiz

Akrilik Banyo Projelerimiz

Akrilik Otel, Restoran Projelerimiz

Akrilik Dekorasyon Projelerimiz

Hizmet vermekte olduğumuz ana ürün grupları: mutfak, mutfak modelleri, mutfak dekorasyonu, mutfak tezgah modelleri, mutfak tezgahı, akrilik, akrilik tezgah, akrilik mutfak, akrilik mutfak tezgahı, akrilik lavabo, banyo, banyo dekorasyon, evyeli mutfak tezgahı, mutfak tezgahı lavabosu, akrilik lavabo, akrilik masa, akrilik mobilya, akrilik mermer, akrilik banyo tezgahı, akrilik tezgah renkleri, akrilik evye, akrilik kap, akrilik beyaz mutfak, akrilik tezgah modelleri…

  • ÜCRETSİZ KEŞİF
    Mekanlarınıza uygun tezgah tasarım projelerinin belirlenmesi için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.
  • 10 YIL GARANTİ
    Müşteri haklarını önemseyen firma politikamızla tüm yüzey malzemeleri ile yapılan tezgahlarda imalat ve montaj hatalarına karşı garanti güvencesi sunmaktayız.
  • EN İYİ FİYAT
    Sertifikalı ürünlerimizde kaliteli ürün performansı sağlayan üretim politikalarımız ve hizmet için sektörün montaj dahil en iyi ve en uygun fiyat garantisi.